Cлужби
 • Всі деталі підвіски APPLUS запускаються у масове виробництво тільки після їх порівняльних тестів з оригінальними аналогами. Існує два тести: статичний і динамічний. ВСІ деталі APPLUS пройшли ВСІ тестові випробування згідно найвищому в світі стандарту якості: ISO16949.

  Інженери нашої компанії створюють прототипи майбутніх виробів, відповідно до результатів аналізу оригінальних продуктів і визначення технології їх виготовлення. Для цього використовується високотехнологічне тестове обладнання: сканери, металографічні вимірювачі, спектроміри, твердоміри і різні пристрої для практичного тестування, проводяться практичні тестування на автомобілях.

  Після створення центру для дослідження та розвитку.


  Забезпечення виконання закону трудового законодавства №5746, підвищення психологічного комфорту співробітників, інвестиції в персонал і сучасне обладнання для центру з дослідження та розвитку APPLUS.
  • Площа центру з дослідження та розвитку збільшилась з 260 до 1054 м. кв. Центр розширює свою активність в тестових лабораторіях і відділах розробки нових виробів.
  • Дякуючи збільшенню кількості співробітників центру APPLUS з дослідження та розвитку, інженери мають можливість одночасно реалізовувати декілька проектів.
  • Інженери центру активно співпрацюють з науковими закладами і навчальними центрами: TÜBİTAK MAM, OTAM, Стамбульский Технічний Університет, Університет Selçuk і Університет Necmettin Erbakan.


  • Збільшення інженерних проектів забезпечується TEYDEB, що дозволяє здійснювати Patent і SAN-TEZ задачі одночасно.
  • Підвищення значущості центру з дослідження та розвитку означає залучення висококваліфікованих співробітників і покращення якості продуктів APPLUS.