Cлужби
  • Головним завданням APPLUS є постійне розширення асортименту згідно з актуальними вимогами ринку. При цьому всі нові вироби повинні відповідати необхідним стандартам якості із застосуванням найкращих виробничих технологій з найкращих матеріалів.

    Під час розробки продуктів для конвеєрного (першого) складання, APPLUS використовує останню версію програми Computer Aided Design (CAD). Цю важку роботу так само допомагають здійснювати програми CATIA, Pro/E і MasterCam, які наші інженери щодня використовують на всіх етапах – від проектування до запуску у виробництво нового продукту.

    Найбільш ефективною і комерційно доцільною формою презентації нових продуктів APPLUS перед нашими замовниками є симулююча програма FEM, яка розробляє оптимальний дизайн деталі в поєднанні з мінімальними виробничими витратами.


    Дотримуючись фундаментального принципу – бути самим професійним виробником деталей підвіски, APPLUS використовує в своїх інженерних рішеннях тільки передові інженерні програми і технології: Computer Aided Design, Manufacturing і Engineering (CAD/CAM/CAE). Дані програми дозволяють нам постійно розвиватися на високому технологічному рівні.